Serwis Samochodowy Konin

Nasz serwis samochodowy w Koninie Zadba o Twoje Auto

Serwis Samochodowy Konin

profesjonalna kadra

Serwis samochodowy w Koninie Auto MIRMAR to miejsce, gdzie możesz zadbać o Swój samochód. Wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy, jak ważne jest regularne serwisowanie pojazdu. Regularne serwisowanie samochodu jest kluczowe dla naszego bezpieczeństwa, żywotności części oraz bezawaryjności pojazdu. Wymiana oleju i filtrów, kontrola płynów eksploatacyjnych, wymiana opon lub inne wymiany. Pozytywnie wpływają na długowieczność naszego pojazdu. 

+48 63 242 78 06

Masz pytanie odnośnie serwisu samochodowego? Chcesz zadbać o swój samochód? Zapraszamy do kontaktu, jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie pomożemy, możesz też wypełnić formularz poniżej:

Auto Serwis Konin

Serwis Samochodowy Konin

Auto MIRMAR

Posiadamy w naszej ofercie serwis aut w Koninie oraz usługi elektromechaniki udzielane przez wykwalifikowany personel. Gdzie prowadzona jest fachowa naprawa aut różnych marek jak i każdego modelu. Zajmujemy się zarówno naprawą aut po kolizjach jak i bieżącymi naprawami. Nasz warsztat samochodowy w Koninie przystosowany jest i przygotowany do wszelkiego rodzaju napraw samochodów. Wszystkie prace przy samochodach odbywają się w oparciu o profesjonalne urządzenia diagnostyczne i naprawcze. 

Door-to-door

Serwis Samochodowy Konin

Oprócz profesjonalnego warsztatu samochodowego, Auto Mirmar to także różnorodne usługi wsparcia dla klientów. Jedną z nich jest możliwość kompleksowej naprawy w systemie door-to-door pracownicy firmy, na prośbę klienta, mogą odebrać auto spod domu lub firmy, wykonać zlecenie w profesjonalnym warsztacie, a następnie odprowadzić auto pod wskazany adres. Oczywiście zarówno przed jak i po naprawie, samochód jest starannie dezynfekowany. Dzięki współpracy z firmą Bosch Car Serwis bierzemy udział w akcji ,,Bezpieczne Auto’’ mający na celu kompleksowy przegląd pojazdów, zwłaszcza na przejście z sezonu letniego na zimowy oraz z zimowego na letni. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Auto serwis Konin. 

ZAUFANA FIRMA W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ

Serwis samochodowy Konin
Wybór Klienta

Możemy Państwu zagwarantować priorytetowe podejście do każdej naprawy przeprowadzanej w naszym serwisie. W przypadku jakichkolwiek problemów z pojazdem, wykonamy na miejscu szybką diagnostykę, ustalimy i zamówimy potrzebne części oraz dokonamy naprawy. Posiadamy własną pomoc drogową i możemy dostarczyć auto do naszego serwisu z dowolnego miejsca wskazanego przez klienta. Na czas naprawy zapewniamy auta zastępcze w promocyjnych cenach.

Serwis samochodowy Konin auto mirmar wykona dla ciebie:

Serwis samochodu Konin naprawa

naprawe pojazdu

Wykonamy kompletną naprawę Twojego pojazdu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie boimy się wyzwań. Chętnie zajmiemy się Twoim pojazdem

Serwis samochodowy Konin Wymiana oleju Konin

Wymiana oleju i filtrów

Regularna wymiana oleju i filtrów to kluczowe czynności konserwacyjne, które zapewniają właściwe funkcjonowanie silnika.

Serwis samochodowy Konin serwis układu hamulcowego Konin

Serwis hamulców

Hamulce są jednym z najważniejszych elementów naszego pojazdu, odpowiadającym za bezpieczeństwo podczas jazdy. Dlatego tak ważne jest ich regularne sprawdzanie i konserwacja.

Serwis samochodowy Konin KONTROLA UKŁADU WYDECHOWEGO

Kontrola układu wydechowego

Układ wydechowy odpowiada za usuwanie spalin z silnika. Dlatego tak ważne jest jego regularne sprawdzanie i konserwacja

Serwis samochodowy Konin

Serwis samochodowy

Serwis samochodowy to ważny element dbania o nasze auto. Regularne przeglądy i konserwacja pozwolą nam uniknąć kosztownych napraw oraz zapewnią bezpieczną i wydajną jazdę.

Serwis samochodowy Konin inny

Inne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie poradzić sobie z różnymi pracami serwisowymi lub naprawami. Nasz doświadczony zespół ekspertów zadba o szybkie usunięcie Twojej usterki.

Najczęstsze pytania

Serwis samochodowy Konin

Jak często powinienem wykonywać przegląd samochodu?

Zaleca się wykonanie przeglądu co 12 miesięcy lub co 10-15 tysięcy kilometrów.

Czy konieczna jest wymiana oleju co 10 tysięcy kilometrów?

Wymiana oleju powinna odbywać się zgodnie z zaleceniami producenta. Zazwyczaj zaleca się wymianę co 10-15 tysięcy kilometrów lub co 12 miesięcy, w zależności od intensywności użytkowania samochodu.

Jakie czynności konserwacyjne powinienem wykonywać samodzielnie?

Samodzielnie możemy sprawdzać ciśnienie w oponach, stan bieżnika, stan płynu hamulcowego oraz poziom oleju w silniku. W przypadku innych czynności konserwacyjnych, warto skorzystać z usług serwisu samochodowego. 

Co może się stać w przypadku niewłaściwej wymiany oleju?

Niewłaściwa wymiana oleju lub jego brak może prowadzić do uszkodzenia silnika, co z kolei może skutkować kosztownymi naprawami.

 

Jakie elementy układu wydechowego warto regularnie kontrolować?

Warto regularnie kontrolować stan układu wydechowego, w szczególności uszczelki oraz sondę lambda.

Czy auto mirmar wykonuję usługę elektryki samochodowej?

Tak, posiadamy zespół elektryków, którzy pomogą Państwu z awariami układu elektrycznego. 

Czy warto naprawiać samochód używanymi częściami?

Tak, wykorzystując dobrej jakości części używane, możemy sporo zaoszczędzić na naprawach naszego auta.  

Serwis samochodowy Konin - Dane Kontaktowe

kontakt@automirmar.pl
Ślesińska 23C Konin, Wielkopolskie 62-510
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek07:00 – 18:00
sobota07:00 – 14:00
+48 63 242 78 06