auto mirmar s.c.

Pomoc Drogowa Konin

Pomoc Drogowa Konin Auto MIRMAR

W naszej firmie jesteśmy dumni z naszej dobrze wyposażonej floty holowników niskopodłogowych, które są specjalnie zaprojektowane do transportu pojazdów z zablokowaną skrzynią biegów. Rozumiemy, że pomoc drogowa jest kluczową usługą dla każdego, kto posiada i eksploatuje pojazd, dlatego nawiązaliśmy bliską współpracę z najbardziej renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi, takimi jak PZU,LINK4, WARTA, COMPENSA, UNIQA, INTERRISK, VIENER INSURANCE GROUP , PROAMA, ALLIANZ, HDI, TUZ, MTU,AXA, CONCORDIA, GENERALI, ERGO HESTIA, YOU CAN DRIVE.. Współpraca z tymi firmami pozwala nam na zapewnienie szybkich i niezawodnych usług dla naszych klientów, kiedy najbardziej tego potrzebują. Dodatkowo honorujemy również karty Polskiego Związku Motorowego, co dodatkowo świadczy o naszym zaangażowaniu w świadczenie kompleksowej pomocy drogowej wszystkim, którzy jej potrzebują.

Pomoc Drogowa Konin

Pomoc drogowa zapewnia spokój ducha tym, którzy znaleźli się na poboczu drogi. Nasza kompleksowa oferta obejmuje całodobową pomoc dla różnych pojazdów, od przyczep kempingowych po samochody dostawcze. Specjalizujemy się w usługach holowania i transportu pojazdów elektrycznych, motocykli, a nawet ciągników i maszyn rolniczych. Nasz doświadczony zespół jest przygotowany do obsługi transportu wszystkich typów pojazdów, w tym pojazdów trójkołowych, quadów, przyczep i naczep. Dodatkowo świadczymy specjalistyczne usługi takie jak transport kombajnów, transport sieczkarni, transport pras, transport kosiarek, transport koszy, transport traktorów ogrodowych oraz transport zamiatarek. W naszej firmie rozumiemy, że w nagłych wypadkach drogowych liczy się czas. Dlatego jesteśmy dumni z naszych szybkich czasów reakcji i skutecznych usług, abyś mógł wrócić na drogę tak szybko, jak to możliwe. Zaufaj nam, aby zapewnić niezawodną i profesjonalną pomoc drogową i usługi transportowe, kiedy tylko ich potrzebujesz.

Bezpieczne holowanie Konin

Jeśli potrzebujesz bezpiecznych usług holowniczych w Koninie, nie szukaj dalej niż Pomoc Drogowa Auto MIRMAR. Nasz zespół szczyci się tym, że nie tylko transportuje Twój pojazd z najwyższą starannością i bezpieczeństwem, ale także zapewnia, że jest on przechowywany na 24-godzinnym strzeżonym parkingu dla dodatkowego bezpieczeństwa. Rozumiemy, że wypadki się zdarzają, dlatego oferujemy również pomoc w obsłudze uszkodzonego mienia. Nasze usługi obejmują przyjmowanie szkód i ich zgłaszanie, nawet jeśli sprawcą jest obcokrajowiec (z pomocą korespondenta krajowego na danym terenie). Mogą Państwo zaufać, że cały zakres naszych usług, w tym holowanie Konin, objęty jest odpowiednią gwarancją na wszystkie czynności naprawcze. W Pomoc Drogowa Auto MIRMAR na pierwszym miejscu stawiamy zarówno bezpieczeństwo Twojego pojazdu, jak i Twój spokój

Pełna lista tego co może dla Ciebie zrobić nasza Pomoc drogowa:

– pomoc drogowa 24/7
– autolaweta 24/7
– holowanie samochodów osobowych
– holowanie samochodów dostawczych
– holowanie samochodów ciężarowych
– transport pojazdów elektrycznych
– transport motocykli
– transport pojazdów trójkołowych
– transport quadów
– holowanie ciągników rolniczych
– transport maszyn rolniczych
– transport towarów
– transport kombajnów
– transport sieczkarek
– transport pras
– transport przyczep
– transport naczep
– transport kosiarek
– transport koszy
– transport traktorków ogrodowych
– transport zamiatarek
– transport beczkowozów i szamb betonowych
– transport maszyn leśnych
– transport zbiorników, beczek, koszy
– przewożenie materiałów budowlanych
– przewożenie sprzętu budowlanego
– przewożenie konstrukcji stalowych
– przewożenie konstrukcji drewnianych
– transport konstrukcji aluminiowych
– przewożenie koparko-ładowarek
– przewożenie wózków widłowych
– transport maszyn wiertnic
– przewożenie ładowarek
– przewożenie podnośników koszowych
– przewożenie podnośników nożycowych
– przewożenie zwyżek
– transport zbiorników gazowych,
– transport zbiorników betonowych
– transport materiałów elewacyjnych
– transport materiałów granitowych
– transport kontenerów
– transport prefabrykatów betonowych
– transport śmieciarek
– transport chłodni
– transport wentylacji
– transport klimatyzacji
– transport tokarek
– transport frezarek
– transport maszyn CNC
– transport ogrodzeń
– transport bram
– transport separatorów
-transport fontann
-transport szaf pancernych
– przewożenie łodzi motorowych
– przewożenie łodzi żaglowych
– transport osób w pojeździe holującym bądź w aucie dodatkowym

Pomoc drogowa konin - jest zawsze w pogotowiu!

Pomoc drogowa zapewnia kluczową pomoc kierowcom, którzy napotykają na drodze niespodziewane problemy z samochodem. Czasami jednak problemy te mogą być zbyt poważne, aby poradził sobie z nimi mobilny serwis. W takich przypadkach znalezienie niezawodnego warsztatu staje się kluczowe. Dlatego posiadamy własnych specjalistów od naprawy samochodów, którzy mogą poradzić sobie z każdym problemem, który może się pojawić. Wśród tych specjalistów są mechanicy, elektromechanicy, blacharze, lakiernicy i wulkanizatorzy z Konina. Jesteśmy dumni z tego, że potrafimy znaleźć dla Ciebie najlepszy warsztat, abyś mógł jak najszybciej wrócić na drogę. Zaufaj nam, że zapewnimy Ci wsparcie wtedy, kiedy będziesz go najbardziej potrzebował.

Gdzie można spotkać naszą pomoc drogową?

Jeździmy po Wielkopolsce, głównie można nas zobaczyć w odległości 30km od Konina. 

Nasza Pomoc Drogowa Konin jest do Twojej dyspozycji

+48 665 206 012


Pomoc Drogowa Konin i okolice - W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

kontakt@automirmar.pl
Ślesińska 23C Konin, Wielkopolskie 62-510
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek07:00 – 18:00
sobota07:00 – 14:00
+48 63 242 78 06